Textové pole: Oddíl kanoistiky TJ Ostrožská Nová Ves
rychlostní kanoistika-dračí lodě-turistika
založeno 1957
Ostrožská Nová Ves, 687 22	tel.:+420 607 677 778

Michaela ČELMÁKOVÁ (Chomutov)

dvanáctá na mistrovství světa

Marcela FIFKOVÁ (Chomutov)

dvanáctá na mistrovství světa

Eva HOCHSCHORNEROVÁ (Tatran Karlova Ves,Slovensko)

finalistka mistrovství Evropy

Jana PETRÁŇOVÁ (Tatran Karlova Ves,Slovensko)

finalistka mistrovství světa

Dita (STACHOVSKÁ) KRESAŇOVÁ (Sokol Hr. Králové, USK Praha)

finalistka mistrovství Evropy ´02

Jana REICHOVÁ (Sokol Černožice)

maratónská mistryně republiky

Valentina SIMONETO (Veneto,Itálie)

Lucie LAGOVÁ (Ostrožská Nová Ves)

republiková medailistka

Barbora BASOVNÍKOVÁ (Ostrožská Nová Ves)

finalistka regaty olympijských nadějí

Zuzana SIKOROVÁ (USK Praha)

Lucie RADOŇOVÁ (Lokomotiva Nymburk)

finalistka regaty olympijských nadějí

Romana HUDEČKOVÁ (Hranice)

semifinalistka juniorského mistrovství světa

Martina KOHLOVÁ (Vinohrady Bratislava,Slovensko)

stříbrná na juniorském mistrovství Evropy ´02

Lucia KVETÁKOVÁ (Vinohrady Bratislava,Slovensko)           

Lenka JIROUSKOVÁ (Sokol Černožice)

republiková medailistka

Barbora ŠVÁBOVÁ (KK Olomouc)

účastnice maratónského mistrovství světa

Lenka HROCHOVÁ (Kabelovna Děčín)

semifinalistka mistrovství světa

Irena JIROUSKOVÁ (Sokol Černožice)

Linda BARTOŠOVÁ (LS Brno)

osmá na maratónském mistrovství světa ´03 a´04

Kateřina MACHÁLKOVÁ (Ostrožská Nová Ves)

žákovská republiková medailistka

Petra BASOVNÍKOVÁ (Ostrožská Nová Ves)

účastnice regaty olympijských nadějí

Tereza LUŇÁČKOVÁ (KK Týn nad Vltavou)

juniorská republiková medailistka

Adéla FRÝDOVÁ (KK Týn nad Vltavou)

juniorská republiková medailistka

Anna NEMÉTH (Godi Kajakegyesulet,Maďarsko)  

Katalin VARGA (Godi Kajakegyesulet,Maďarsko)  

Klára BALLOVÁ (Dynamo Pardubice ORK)

medailistka juniorského mistrovství světa, čtvrtá na mar.ME

Šárka BORKOVCOVÁ (USK Praha)

bronzová na mistrovství Evropy ´99, finalistka mistrovství světa na K4

Hana ŠVARCOVÁ ((Dynamo Pardubice, Dukla Praha)

osmá  na maratónském mistrovství světa ´03 a´04

Barbara PRZYBYLSKA (Polsko)

světová maratónská medailistka

Natasha GAJEWSKA (Polsko)

čtvrtá na maratónském mistrovství světa ´03

Magdalena SENDAL (Polsko)

čtvrtá na maratónském mistrovství světa ´03

Ivana KMEŤOVÁ (KRK Nováky,Slovensko)             

medailistka mistrovství Evropy

**Textové pole: Mezinárodní mistryně Moravy/Champions women:

Last Moment