Textové pole: Oddíl kanoistiky TJ Ostrožská Nová Ves
rychlostní kanoistika-dračí lodě-turistika
založeno 1957
Ostrožská Nová Ves, 687 22	tel.:+420 607 677 778

Jan KLIMEK (Dukla Praha)

bronzový na maratónském mistrovství Evropy ´95

Martin PRCHAL (Přerov)

republikový medailista ´04

Marcel MAŘÍK (Přerov)

republikový medailista ´04

Arpád SÁNDOR (KKC Šamorín,Slovensko)              

Petr POJEZNÝ (USK Praha,Ostrožská Nová Ves)

bronzový na maratónském ME ´95 na C2, medailista MS akademiků ´98

Zbyněk ONDRAČKA (Ostrožská Nová Ves)

bronzový na maratónském ME ´95 na C2, čtvrtý na maratónském MS

Tomáš KŘIVÁNEK (Dukla Praha)

mistr světa ´98 a několikanásobný světový medailista na C4

Pavel BEDNÁŘ (Dukla Praha)

maratónský mistr světa ´01 a´02, medailista ME, olympionik

Martin SUCHOMEL (Dynamo Pardubice)

finalista  mistrovství světa ´01

Radoslav RUS (Dukla Trenčín,Slovensko)

maratónský mistr Evropy

Martin DOKTOR (Prosport Sezemice)

olympijský vítěz ´96, mistr světa ´97 a´98, Evropy ´97 a´00

Jan MACHÁČ (USK Praha)

medailista  MS ´98 na C4, mar. MS ´02 na C2,jun. mistr světa ´94 na C2

Waldemar FIBIGER (Dukla Praha)

několikanásobný medailista MS na C4

Daniel BIKSADSKÝ (ŠKP Bratislava,Slovensko)

slovenský olympionik ´04

Boris JANKOVEC (Dukla Praha)

semifinalista mistrovství světa juniorů ´97, finalista MEJ ´96  na C2

Petr ŠTĚRBA (USK Praha)

finalista mistrovství světa ´97 na C4

Karel KOŽÍŠEK (Dukla Praha)

mistr světa ´98 a Evropy ´00,´01 a´02  na C4

Viktor JIRÁSKÝ (USK Praha)

medailista  MS ´98 na C4, mar. MS ´02 na C2,jun. mistr světa ´94 na C2

Jaroslav BUNDA (Dynamo Pardubice)

republikový medailista

Radim HROMÁDKA (Dynamo Pardubice)

republikový medailista

Jaroslav SUCHÝ (Dynamo Pardubice)

republikový medailista

Jakub ČERNÝ (KK Olomouc)

7. na maratónském ME

Mário OSTRČIL (Vinohrady Bratislava,Slovensko)

4.na maratónském mistrovství světa

Martin MINAŘÍK (Ostrožská Nová Ves)

 šestý na mistrovství světa ´02 na C4

Tomáš KUSÁK (Ostrožská Nová Ves)

devátý na juniorského mistrovství světa ´97 na C4

Petr KUBICEK (KG Neckarau,Německo,USK Praha)

bronzový na mistrovství světa ´81 na C2

Pavol RUSNÁK (Slňava Piešťany,Slovensko)

československý reprezentant

Tomáš JUTTNER (Přerov)

finalista juniorského mistrovství světa´93 na C4

Libor ŠULÁK (Přerov)

mistr ČR na C4

Tomasz  SULKOVSKI (Polsko)

osmý na maratónském mistrovství světa´03

Mateusz RYNKIEWICZ (Polsko)

osmý na maratónském mistrovství světa´03

Petr FUKSA (Dukla Praha)

mistr světa ´98 a Evropy ´99,´00 a´01 na C4, olympionik ´96

Filip KADLEC (Sokol Pražský)

L´ubomír HAGARA (KRK Nováky,Slovensko)

slovenský reprezentant

Martin BENEŠ (KRK Nováky,Slovensko)

Matej RUSNÁK (Sl´ňava Piešťany)

slovenský juniorský reprezentant

**Textové pole: Mezinárodní mistři Moravy-kanoe/Champions men-canoe:

Last Moment